Cybercrime برای همه سازمانها تهدیدی است ، اما وقتی بازار مالی را در نظر بگیریم ، سطح تهدید به صورت نمایی افزایش می یابد. امروزه بانکها و سایر سازمانهای مالی با نیاز به ارائه بهترین خدمات ممکن بصورت تصاعدی روبرو هستند. امروزه بانکها و سایر سازمانهای مالی با نیاز به ارائه بهترین خدمات ممکن به بهترین وجه ممکن و در دسترس همه افراد را دارند. ما در حال تماشای طیف وسیعی از محصولات و خدمات مختلف از طریق استفاده هستیم.

علاوه بر این ، ما برخی از مشخصات CSS را داریم که هنوز توسط یک مرورگر عملی نشده اند یا فقط به صورت آزمایشی در یک مرورگر اجرا شده اند. ما همچنین مواردی را داریم که فقط در مرحله بحث هستند ، شاید به عنوان یک یادداشت در سطح فعلی یک مشخصه که ممکن است در آینده از کجا استفاده کنیم. بنابراین ، در حالی که بیشتر مقالات من درباره کارهایی است که می توانیم انجام دهیم ، این یکی در مورد کارهایی است که ما نمی توانیم ، اما شاید بتوانیم انجام دهیم آینده.

چیزهای شناور از نقاط خاص

در وب ، یک عنصر شناور از جریان خارج می شود و متن های زیر در اطراف آن بسته می شود (با توجه به کوتاه شدن جعبه های خط متن زیر). بنابراین ، شما فقط گزینه ای برای شناور کردن یک چیز در سمت چپ یا راست را دارید. با این حال ، در چاپ ، اغلب لازم است موارد را به مکان های خاص در صفحه شناور کنید. به عنوان مثال با شناور کردن یک عنصر در بالا یا پایین یک صفحه. هنگام ایجاد یک سند چاپی ، با استفاده از قانونpage اندازه صفحات خود را تعیین می کنید.

مشخصات CSS که به این رفتار می پردازد ، صفحه Floats نامیده می شود. تصویر شما در جریان عادی محتوا – دقیقاً مانند وب – نمایش داده می شود ، به جز اینکه مطالب در صفحات تکه تکه می شوند. هنگامی که صفحه با تصویر روبرو می شوید ، تصویر از جریان طبیعی منتقل می شود و در بالای صفحه که در آن قرار دارد ، شناور می شود. (محتوایی که بالاتر از تصویر باشد زیر آن نمایش داده می شود و جریان عادی از سر گرفته می شود.)

موضوعی مطرح شده است که در مورد مشخصات صفحه Floats برای تغییر نام آن وجود دارد ، زیرا موارد استفاده برای این نوع الگوی رسانه مداوم وجود دارد ، به عنوان مثال. در یک طرح چند رنگ در حال حاضر ، اگر شما یک آیتم را درون یک ستون شناور می کنید ، مانند یک شناور در جریان عادی معمولی رفتار می کند. با فرض اینکه اتاق وجود داشته باشد ، جعبه های خط موارد زیر کوتاه می شود و متن در اطراف ستون شناور می شود. با استفاده از “صفحه شناور” می توانیم یک آیتم را در بالای ستون شناور کنیم که می تواند کنترل بیشتری در قرار دادن عناصر در جریان محتوا در یک متن چند پایی داشته باشد.

هیچ رازی برای موفقیت وجود ندارد. این نتیجه آمادگی ، کار سخت و یادگیری از شکست است.

پل تورنیر

ستون ها در واقع دقیقاً مانند صفحات هستند. ما محتوای خود را بین جعبه های ستون به همان روشی تقسیم می کنیم که محتوای خود را بین صفحات تکه تکه می کنیم. بنابراین ، یک اسم عمومی تر از این لحاظ که این رفتار برای ستون ها و صفحات یکسان باشد ، معنی دارد. چگونه این گره خورده است به صفحه Floats؟ خوب ، در این سناریو ، شما می خواهید کنترل بیشتری بر جای اینکه تصاویر و سایر عناصر در این ردیف ستون ها به پایان می رسند ، داشته باشید. به عنوان مثال ، من نمی خواهم یک تصویر قبل از محتوا یک سطر از متن داشته باشد ، و سپس قطعه قطعه شود تا ردیف بعدی ستون ها را تشکیل دهد.